Sycylijska mafia ? Nie,to tylko kolejny głupek . . .

Hey !

Kolejny wpis będzie dotyczył przemocy psychicznej czyli zastraszania.Dopuszczają się tego osoby ,które zazwyczaj mają wątły poziom intelektualny :) ,więc nie warto się tym przejmować,ale łatwo to powiedzieć -trudniej zrobić !

Tylko pada pytanie dlaczego to robią ? Dla zabawy ? Rozgłosu? Satysfakcji ?Fajności? Nigdy tego nie zrozumiem . . . Ponoć niektórzy podbudowują swoje EGO jak widzą ,że ktoś jest przez nich poniżany i wyśmiewany. To jest tylko oznaka słabości,nic więcej ! Najgorzej to wierzyć w to co mówią ,że jesteśmy beznadziejni ,nie mamy żadnych szans w starciu z nimi – to największa głupota !

Pamiętajmy ! Nikt nie ma prawa nas obrażać ! Każdy człowiek ma swoją godność i nietykalność osobistą – gwarantuje nam to KONSTYTUCJA i prawo polskie! Dlatego nie pozwólmy się poniżać,miejmy honor ! Bo w czym „oprawca” może być od nas lepszy ?! Przecież jesteśmy  równi wobec prawa.

Spotkałam się z taką wypowiedzią : „Zamknij się ! Bo będę się z ciebie wyśmiewał ! ” Totalna żenada według mnie, szczyt prymitywizmu,chamstwa i prostactwa ! Najlepsze jest to ,że powiedziała to osoba ,której IQ porównać można do ilorazu inteligencji kromki chleba. Obrażała osobę,która jest od niej o 10000000% mądrzejsza. Żałosne! Właśnie tu jest ten paradoks ! Jak typowy głupek może się wyśmiać z intelektualisty ?! W głowie się nie mieści ,a jednak.

Najczęściej takich przestępstw dopuszczają się osoby,które naoglądały się jakiś filmów o sycylijskiej mafii i innych gangsterach,a teraz myślą ,że będą zastraszać całe społeczeństwo :) Naprawdę czysta żenada . . . To są jakieś „Mietki czy Zdziśki spod Biedronki albo Żabki” często do 20. roku życia ,którzy robią to tylko dlatego ,że są zwykłymi idiotami !  Dlatego nie pozwólmy takim debilom niszczyć sobie życia,nie marnujmy nerwów na nich !Przecież są odpowiednie służby i jeżeli zgłosimy naruszenie naszej godności to zareagują! Takich osobników trzeba karać i tyle w tym temacie !

Art. 216.

§ 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

§ 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.

§ 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

§ 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego. 

1 2

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.